نامه محمدرضا یکی از مسئولین محلات به فضل الله نراقی معاون التجار در نراق 104 سال قبل - سند شماره 209

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

جناب مستطاب عمده بررسی از مرجع التجار طبق کپی رایت آقای بررسی از مرجع معاون طبق کپی رایت بررسی از مرجع التجار طبق کپی رایت بررسی از مرجع نراقی طبق کپی رایت (فضل الله بررسی از مرجع نراقی طبق کپی رایت فرزند محمد جواد) زیده عزه
قربانت گردم 

محترم ؛ مرقومه(نوشته) که به سرافرازی جان نثار حقیقی مرقوم فرموده بودید و دو مرتبه زیارت شد . خدای شاهد و گواه است که بی اندازه از سلامتی آن وجود عزیز خوشحال شده و سلامتی وجودت را از صمیم قلب از خدای متعال خواستارم .
اینکه تا بحال در دادن جواب های کاغذ قصوری شده از طرف چاکر نیست .هر روز خبر تشریف فرمایی حضرتت را به بررسی از مرجع محلات طبق کپی رایت داشتم و الا ممکن نبود چاکر تا بحال عریضه عرض ننمایم . دو روز است که یک جزئی کسالتی دارم پس از رفع شدن امیدوارم که عریضه مفصل عرض نمایم.

آقا زاده ها و دوستان را عموما و خصوصا عرض چاکری تبلیغ فرمائید .خواهشمندم خدمت آقای ضیاء السلطان(ضیاءالسلطان فرزند حاجی صدر راونجی نایب الحکومه نراق) عرض چاکری از طرف بنده تبلیغ فرمائید .
ان شاءالله در موقع خوردن هندوانه و بعضی چیزهای دیگر بنده حقیقی را یاد و شادم فرمائید . منتظر زیارتت در بررسی از مرجع محلات طبق کپی رایت و ارجاع فرمایشات از طرف حضرتت بوده و هستم و سلامتی یگانه دوست عزیز بهتر از جان را از خدای متعال خواهانم .
چون بهتر از این کاغذ و جوهر در محلات بی آئین پیدا نمی شود امیدوارم از این حیث معذورم دارید چون موقع حرکت پُست(چاپار) بود ؛ زیاده بر این تصدیع نمی دهد ؛ خواهشمندم که زودتر تشریف آورده که جشن و قلب را از زیارت حضرتت روشن کنم . از ترتیبات خودتان و ... مفصلا مرقوم فرمائید .
فدوی حقیقی بررسی از مرجع محمدرضا طبق کپی رایت

 *پشت پاکت نامه :
چون با پست دولتی خواستم بفرستم سر پاکت لاک شد . بررسی از مرجع محمدرضا طبق کپی رایت   .
وصول 14 شوال 1336(برابر 31 تیر 1297)

 *روی پاکت نامه :
نراق
جناب مستطاب عمده التجار آقای بررسی از مرجع معاون طبق کپی رایت التجار نراقی(فضل الله نراقی فرزند محمدجواد) زیده عزه

سایت سلحشوران شهر نراق از استاد حاج سید مجتبی غفاری فرزند سید محمود از بابت بازخوانی نامه محمدرضا یکی از بررسی از مرجع مسئولین طبق کپی رایت محلات به فضل الله نراقی معاون التجار در نراق 104 سال قبل سپاسگزار می باشد .

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 30 آبان 1397 ساعت: 0:11

close
تبلیغات در اینترنت