حاجیه مرحمت اسماعیلی به فرزند شهیدش سید حسین هاشمی نراقی پیوست | بلاگ

حاجیه مرحمت اسماعیلی به فرزند شهیدش سید حسین هاشمی نراقی پیوست

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

اینک آرام بگیر مادر در این خانه ابدی که طنین نوای سید حسین شهیدت  هماره در گوش زمان جاری خواهد بود؛ و تا هر زمان که پروانگان بال سوخته از سرزمین آسمانی عشق آمده اند، حماسی ترین روضه های عالم را با نام شهید تو می خوانند...

در نگاهت خستگی معنا نداشت

وسعت پاک تو را دریا نداشت

آه ای جاری‌تر از خورشید خوب

کاشکی هرگز نمی‌کردی غروب

حاجیه مرحمت خانم  فرزند یوسف و مادر شهید سید حسین هاشمی اهل شهر نراق به دیار باقی شتافت .

 مرحومه حاجیه مرحمت اسماعیلی

سید حسین هاشمی تاریخ 13 آذر 1342 در شهر نراق از توابع شهرستان دلیجان در استان مرکزی متولد گردید .
پدرش آقای سید ماشاء الله هاشمی فرزند سید عباس و مادرش خانم مرحمت اسماعیلی فرزند یوسف نیز از اهالی شهر تاریخی نراق می باشند .

سید حسین شش ساله بود که جمع خانواده به شهر قم عزیمت و ساکن گردیدند . جنگ که بر ایران تحمیل شد سید حسین و برادرش سید ابوالفضل به فرمان حضرت سید روح الله(ره) راهی سرحدات شدند تا اینکه حسین تاریخ 22 دی 1365 طی عملیات کربلای 5 در جبهه شلمچه آسمانی و به شهادت رسید .

پدر برای حفظ ارزش ها و مسیر الی الله این داغ را تحمل کرد تا خودش به فرزندش ملحق شد . و یکشنبه 6 اسفند 1396 نوبت مادر گرانقدر شهید رسید .
دوشنبه 7 اسفند 1396 برابر 10 جمادی الثانی 1439 حاجیه مرحمت اسماعیلی به سوی جایگاه ابدی و نزد دلبندش سید حسین رحل اقامت افکند .

  

پیکر پاک این مادر پس از تشییع در گلزار شهدای علی ابن جعفر(ع) شهر قم و در قبر دو طبقه که همسر مومنش مرحوم حاج ماشاءالله هاشمی قرار دارد خاکسپاری می گردد .

سایت سلحشوران شهر نراق مصیبت وارده را به خاندان معزا تسلیت می گوید .

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : پنجشنبه 10 اسفند 1396 ساعت: 8:04