فروش حصار و طویله توسط ورثه ابراهیم به عموهایش حیدرعلی و محمدعلی توکلی در 77 سال قبل - سند شماره 115

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  نسختین(اوّلین)
  مخفی و پوشیده و مستور نباشد که چون تمامی ششدانگ یکدرب حصار و طویله فیمابین ورثه مرحوم کربلایی ابراهیم (توکلی) و دو نفر عموهای مشارالیه حیدرعلی توکلی و محمدعلی توکلی فرزندان مرحوم کربلایی مهدی نراقی مشاع و مشترک بود و خیال تقسیم آن را داشتند لذا در تاریخ زیر این ورقه بعد از تصدیق و تصویب و صلاح یکدیگر و چند نفر از اقاریر خودشان و خبره بصورت تقسیم نمودند .
  سهم ورثه مرحوم کربلایی ابراهیم از ششدانگ مطابق ذیل السطر
  کاهدان و طویله در جنب یکدیگر واقع در انتهای حصار دو درب .... از حصار سمت کوچه مشاع عام از جلو آن نصف .

  سهم حیدرعلی و محمدعلی بالاشتراک از سه دانگ مطابق ذیل السطر است .
  طویله خرابه جنب خانه لقب السادات یکدرب باتمام .... طویله واز ابتدا ........ انتهای درب حصار سمت کوچه خانه استاد غلام و غیره یکدرب باتمام از حصار سمت طویله خرابه .

  هر یک سهم خود را متصرف شدند و قرار شد که مبلغ سیزده تومان حیدرعلی و محمدعلی به ورثه کربلایی ابراهیم بدهند و نقدا دریافت نمودند و پوشیده نیست که درب حصار فیمابین طرفین مشترک است و درب طویله که راهرو طویله ها می باشد اختصاص به ورثه نامبرده دارد و از برای حیدرعلی و محمدعلی حقی باقی نیست فقط راه عبور طویله ورثه کربلایی ابراهیم از محل قدیم باقی می باشد و صیغه مصالحه صحیحه شرعیه بینهما جاری و واقع شد . ودر ضمن صیغه شرط شرعی شد که چنانچه از حین التحریر الی هرزمان هر یک بدیگری ادعایی بنماید از درجه اعتبار ساقط ولا تسمیع ....... والغو خواهد بود .
  و کان ذالک تحریر فی هجدهم شهر ذیقعده الحرام سنه ۱۳۶۲ قمری

  18 ذیقعده 1362(برابر 24 آبان 1322)
  اعترف بما رقم فیه احمد قطبی نراقی( مرحوم حاج احمد قطبی فرزند نصرالله(1276 - 1368)

  صحیح است حیدرعلی خادم          اثر انگشت راست محمدعلی را گواهی دارم

  اثر انگشت چهار نفر ورثه مرحوم کربلایی ابراهیم مسمایان منور خانم عیال غلامعلی و رقبه خانم عیال آقا حسن رزاقی و ربابه خانم و مولود خانم عیال آنمرحوم صنمبر خانم رزاقی را با احراز هویت طرفین بمراتب مسطور گواهی دارم . احمد قطبی

      http://bayanbox.ir/preview/2972226967104318754/photo-2017-12-01-16-10-20.jpg

  سایت سلحشوران شهر نراق از جناب آقای محمدرضا علی آقایی فرزند نوروز از بابت ارائه تصویر سند و از جناب آقای حاج سید مجتبی غفاری فرزند سید محمود از بابت بازخوانی سند فروش حصار و طویله توسط ورثه ابراهیم به عموهایش حیدرعلی و محمدعلی توکلی در 77 سال قبل سپاسگزار می باشد .

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 5 بهمن 1396 ساعت: 10:33
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها