شهید عبدالله محمودی نراقی در حق والدینش حق شناس بود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  با شهیدان عبدالله محمودی و محمد رضا رمضانی و آزاده عباس باقری و دوستان دیگر همکلاس بودیم .
  ارتباط نزدیک و اکثر اوقات برای درس خواندن و تفریح باتفاق به مزرعه کَندقه حومه شهر نراق می رفتیم .

  یکی از ویژگی های بارز شهید عبدالله این بود که در برابر پدر و مادرش حق شناس بود . او با موتورسیکلت تریلش جهت کمک به پدرش به مزرعه می شتافت . وی همواره در انجام کارهای سخت و طاقت فرسا مانند دِرو محصولات در مزرعه کمک حال پدرش حاج علی بود و همچنین یاری گر مادرش در خانه بود .

  یکی از پاتوغ های عبدالله در روزهای تعطیل و بعد از ظهرها مزرعه کَندقه و در شب ها تختگاه آب انبار پایین مقابل منزلشان بود که تا پاسی از شب با سایر همکلاسی ها درس می خواندیم .
  در بعضی اوقات پسر عمویش نصرت الله محمودی (شهید دفاع مقدس) که در الیگودرز ساکن بودند نیز در جمع ما حاضر بود که از خلق و خوی شایسته و ولایت پذیری او بهره می جستیم .

  در نهایت جنگ توسط ارتش متجاوز عراق بر ایران اسلامی تحمیل شد و عبدالله و برادرش کاظم محمودی به فاصله هفت ماه و نیم در سال 1361 به شهادت رسیدند .
  پسر عموهایش نصرت الله و احمدرضا محمودی با فاصله یکسال و نیم از هم به شهادت رسیدند . خواهر زاده اش سید محمد جوادی در جزیره مجنون شهید شد .
  شهیدان محمودی و جوادی و سایر شهدا بر یزیدیان نفس خویش غلبه کرده و به مبارزه با یزیدیان دون فطرت زمان خویش رفتند.

  قلم های شکسته و بیان های نارسای ما در وصف شهیدان عاجز و ناتوان است پس آرزوی رحمت خاص الهی برای شهیدان محمودی و جوادی و مرحوم حاج علی محمودی و مرحومه فاطمه رضایی را از درگاه خداوند متعال خواستاریم .

  https://bayanbox.ir/view/1251055879773501669/IMG-20160524-000531.jpg

  راوی : آقای علی محمد میرشکاری فرزند علی اهل شهر نراق تاریخ 26 دی 1393

  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : جمعه 29 دی 1396 ساعت: 3:51
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها