سردار کاظم محمودی نراقی گفت فردا شهید می شوم

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  عملکرد و رفتارهای عده ای از رزمندگان در مقطع عملیات ها گواه بر این بود که ارتباط معنوی زیادی با خدا داشتند و از تمام حرکات و سکناتشان مشخص بود که اینها متعلق به این دنیا نیستند .

  یکی از سلحشوران شهر نراق فرمانده دفاع مقدس سردار کاظم محمودی بود که در زمان عملیات محرم شبی که با همه رفقا نشسته بودند به راحتی اظهار نمود که فردا زنده نخواهم بود .

  اینجانب به عنوان سرعمه و دوست از او خواهش کردم با این سخنان روحیه دوستان را تضعیف نکن . سردار کاظم گفت این اتفاق خواهد افتاد و فردا شب حدود ساعت 21 تاریخ 16 آبان 1361 در تاریکی شب خمپاره ای از ارتش متجاوز عراق نزدیک وی فرود آمد و ترکش آن باعث آسمانی شدن و شهادت او گردید .

  هدف مرحله سوم و آخر عملیات محرم با رمز یا زینب(س) تصرف همه بلندی های غرب حَمرین و جاده ها و مراکز مهم و ایجاد و تامین لازم برای جاده آسفالته چم سری ، شرهانی و زبیدات و جاده شوسه زبیدات – طیّب بود . در این مرحله ۳۰۰ کیلومتر مربع از خاک عراق شامل پاسگاه های زبیدات ، شرهانی و ابوغریب و همچنین تاسیسات نفتی حدود ۳۵ حلقه چاه نفت به تصرف نیروهای ایران در آمد .


  http://bayanbox.ir/view/6046928639705684900/1-105.jpg

  پیکر مطهر سردار کاظم محمودی از داخل خاک عراق با برانکارد از خط مقدم به عقب منتقل گردید تا نهایتا در گلزار شهدای زادگاهش شهر تاریخی نراق خاکسپاری گردید .

  https://bayanbox.ir/view/7879631728985246204/photo-%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6-%DB%B0%DB%B2-%DB%B2%DB%B4-%DB%B1%DB%B4-%DB%B2%DB%B1-%DB%B0%DB%B0.jpg

  راوی : آقای محمد(غلام) ابوالحسنی فرزند عزت الله اهل شهر نراق

  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : جمعه 22 دی 1396 ساعت: 19:10
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها