جابجایی کالا توسط مکاری ها در منطقه عراق عجم در 127 سال قبل - سند شماره 105 | بلاگ

جابجایی کالا توسط مکاری ها در منطقه عراق عجم در 127 سال قبل - سند شماره 105

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

فدایت شوم اولا ان شاءالله تعالی ملالی ندارید دوّما مُصدع است اگر از راه مرحمت جویای حال اینجانبان باشید حمد خدا را که سلامتی حاصل و بدعاگوئی اشتغال داریم دیگر شرح حالات از قراریست که سابقا عرض شده باتفاق آقا محمدرضا آقاعمو .............. باتفاق ایشان ارسال شد ان شاءالله چهاربار مرسله آقا نعمت الله را که مخلص در حمل عباس مکاری نراقی ارسال شده است انشاءالله بسلامتی رسیده است رسیدگی را بنویسید الحال هم عرض می شود مکاری نراقی دارد رقیمه شریفه واصل از مژده سلامتی سرکار کمال فرح ......... شرحی در باب پنجاه تومانی که از آقا کاظم دریافت نموده اید مرقوم بود خواستم ارسال نمایم که البته مرحمتی نموده وجه را ارسال به عراق(عراق عجم) نمائید لازم به کاشان نبود که زحمت حمل به کاشان بدهم لهذا عرض شد ارسال به سلطان آباد(اراک) نمائید .

و یکدسته روفرشی را که سابقا خواسته بودید دو ماه است به مرد فروشنده بود الیوم آورده اند آن را ان شاءالله مبارک است به اتفاق مکاری های نراق ارسال می شود مع دو بار قماش از مرسله آقا نعمت اله رسیده است باتفاق مکاریان نراقی ..........عرض نیست ........ نراقی

بتاریخ سوم صیام المبارک سنه ۱۳۱۲
3 رمضان 1312(برابر 9 اسفند 1273) 127 سال قبل


از جناب استاد حاج سید مجتبی غفاری فرزند سید محمود به جهت بازخوانی قسمتی از سند جابجایی کالا توسط مکاری ها در منطقه عراق عجم در 127 سال قبل متعلق به سایت سلحشوران شهر نراق سپاسگزاریم.

...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : يکشنبه 17 دی 1396 ساعت: 1:24