حاج حسن ایزدی نراقی مرد راستی و صداقت دنیا را ترک نمود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  رفتی وآتش زدی بر جسم وجانم ای پدر
  گشت تاریک از فراقت آشیانم ای پدر
  چون به یاد آرم محبتهای دیرین تورا
  می رود ازکف برون تاب وتوانم ای پدر
  تو مَلِک بودی گمانم من ترا نشناختم
  حال دانستم حقیقت بود،گمانم ای پدر
  کی ز خاطر میبرم ان مهربانیهای تو
  بهر تو ریزم سِرشک از دیدگانم ای پدر
  چون نصیحتهای شیرین ترا آرَم به یاد
  آتش غم میزند شعله به جانم ای پدر
  زان نکویی ها که میکردی بمن ای نازنین
  مغفرت جویم ز حَیّ مهربانم ای پدر

  شنیدی که می گویند روحش شاد مرد بزرگی بود با این فرزندانی که به اجتماع تحویل داد . حاج حسن ایزدی از مصادیق بارز این مَثَل می باشد .

  مرحوم حاج حسن ایزدی

  حاج حسن از مومنین راستین و مرد زحمتکش که سالیان دراز برای کسب معیشت حلال تلاش نمود . وی از پیروان نهضت حضرت سید روح الله خمینی(ره) بود و خود و همسر و فرزندانش پشتیبان دفاع مقدس به فرمان رهبر کبیر انقلاب بودند .

  به غیر از بذل مال در راه جهاد فرزندانش را هم راهی نبرد حق علیه باطل و دفع تجاوز از ارتش متجاوز عراق نمود .

  فرزندان صالح و بسیجی این خانواده خانم و آقایان: فاطمه – غلامرضا – حسین – محمدعلی(امیر) – محمدمهدی ایزدی از نیروهای خدوم و خدمتگزار مردم هستند .

      

  حسین و محمدعلی از زمره سلحشورانی هستند که زخم جنگ تحمیلی بر تَن دارند و به همراه سایر اعضای خانواده برای سربلندی و عزت کشور کوشش می کنند .

  بقیه خاندان ایزدی با تفکرات سازنده بسیجی دارای شهید و اسیر و رزمنده  می باشند و نیروهای مستعد تولید هستند که ضرب المثل هر که نان از عمل خویش خورَد شامل حالشان می شود .

  دوشنبه 4 دی 1396 حاج حسن ایزدی فرزند محمد ناباورانه و نابهنگام بدرود حیات نمود و خاندان معزا و مردم نوع دوست پیکر پاک این مومن ساده دل و با صداقت را تشییع و در وادی السلام زادگاهش شهر نراق خاکسپاری نمودند .

  سایت سلحشوران شهر نراق مصیبت وارده را به خاندان معزا تسلیت عرض نموده و برای متوفی علوّ درجات در جنت مکان و صبر و شکیبایی برای بازماندگان از خداوند قادر مسئلت می نماید .

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 7 دی 1396 ساعت: 22:26
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها